Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Administratorius/-ė

1323-1655 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Administruoti ir koordinuoti vadovo darbotvarkę;
Ruošti, apdoroti ir analizuoti susirinkimų dokumentaciją;
Dalyvauti įvairiuose įmonės projektuose, vykdyti projektų būklės monitoringą;
Gauti iš padalinių, skyrių vykdytojų informaciją apie atliktus darbus ir supažindinti vadovą;
Priimti ir teikti informaciją telefonu, perduoti ir priimti žinias faksu, elektroniniu paštu, nedelsiant juos perduoti atsakingiems asmenims bendrovėje;
Vykdyti kitas tiesioginio vadovo pavestas užduotis.

Reikalavimai

Ne žemesnis nei aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis – privalumas;
Puiki lietuvių kalba žodžiu ir raštu, geros anglų ar rusų kalbos žinios;
Puikūs darbo Microsoft Office biuro programų paketu įgūdžiai;
Lankstumas dirbti tiek komandoje tiek savarankiškai;
Atsakomybė, patikimumas, kompetencija dirbti su konfidencialia informacija;
Iniciatyvumas, aktyvumas, savarankiškumas ir orientacija į tikslą;
Geri raštvedybos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Pasiūlysime Jums konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą - metinis darbo užmokestis iki 20 000 eurų (neatskaičius mokesčių);
Jau pirmojo susitikimo metu plačiau pristatysime papildomų naudų paketą, kurį šiandien sudaro 25+ papildomos naudos!
Suteiksime galimybę dirbti veržlioje, motyvuojančioje ir draugiškoje komandoje, priskirsime kuratorių, kuris padės Jums sėkmingai startuoti naujose pareigose;
Visuomet įsiklausysime į Jūsų idėjas ir pasiūlymus;
Suteiksime galimybę kelti kvalifikaciją - nuolat mokytis ir tobulėti tiek vidiniuose tiek išoriniuose mokymuose.

Sudaroma terminuota darbo sutartis (laike darbuotojos gimdymo ir vaiko auginimo atostogų metu);

Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus

Atlyginimas

1323-1655 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis bandomuoju laikotarpiu nuo 1323 eur. (neatskaičius mokesčių).
Po bandomojo laikotarpio, įvertinus patirtį ir kompetencijas - nuo 1490 eur. (neatskaičius mokesčių).
CVB client

Kviečiame dirbti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje – Žemaitijos pienas, išsaugant Žemaitijos krašto produktų gamybos tradicijas. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų žinios ir profesionalumas. Tikime, kad kiekvienas komandos narys yra nepakeičiama sėkmingai veikiančio organizmo dalis. Visada ieškome ambicingų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis. Kviečiame prisijungti prie lanksčios, nuolat tobulėjančios ir nebijančios iššūkių komandos.