Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tezaurus konsultacijos"
More about company »

Administratorius (-ė)

Vilnius - UAB "Tezaurus konsultacijos"

Darbo pobūdis

  • Dokumentų rengimas, valdymas ir archyvavimas;
  • Skambučių administravimas;
  • Gaunamos bei siunčiamos korespondencijos tvarkymas bei kontrolė;
  • Klientų priėmimas;
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Renginių organizavimas;
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas, greita orientacija;
  • Užsienio kalbų žinojimas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas jaunatviškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Įdomias užduotis;
  • Nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Patogų ir produktyvų darbą moderniomis technologijomis.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Tezaurus konsultacijos" - tarptautinė įmonė, nuo 1998 metų teikianti apskaitos bei verslo valdymo sistemų diegimo paslaugas.

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome apskaitos specialistų darbui mūsų biure Vilniuje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1132€
39% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)