Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“
More about company »

Administratorius (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Darbo pobūdis

o asistavimas ligoninės vadovybei bei pagalba ligoninės darbuotojams;
o ligoninės administracijos darbo organizavimas ir planavimas, darbotvarkių sudarymas, pasitarimų administravimas, susitikimų ir kitų renginių koordinavimas;
o posėdžių, pasitarimų ir susirinkimų protokolavimas, techninis aprūpinimas;
o įsakymų, įgaliojimų, raštų, protokolų bei kitų dokumentų rengimas;
o gautų, siunčiamų, vidaus dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

o turėti aukštesnįjį išsilavinimą.
o išmanyti ir gebėti taikyti praktikoje Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Sveikatos apsaugos ministro įsakymus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius dokumentų valdymą ir apskaitą, konfidencialios ir kitos informacijos saugojimą ir teikimą;
o gebėti valdyti informaciją: ją kaupti, sisteminti, apibendrinti, analizuoti, rengti išvadas ir pasiūlymus;
o mokėti dirbti kompiuteriu, „Microsoft Office“ programiniu paketu ir puikiai gebėti naudotis informacinėmis paieškos sistemomis.

Mes jums siūlome

o įdomų ir atsakingą darbą;
o galimybę ugdyti socialines, praktines kompetencijas;
o galimybę dalyvauti įvairių vidinių projektų ir iniciatyvų įgyvendinime.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.