Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

ADMINISTRATORIUS (-Ė)/ PREKYBOS ASISTENTAS (-Ė)

1067-1330 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Administravimas (administracinių dokumentų tvarkymas, biuro priežiūra, kelionių ir vidinių renginių organizavimas, IT problemų sprendimų koordinavimas ir kt.);
  • Pagalba prekybos skyriui (statistikos ir pardavimų ataskaitų rengimas, prekių kortelių pildymas bei kt. informacijos paruošimas);
  • Pagalba klientų aptarnavimo skyriui (užsakymų priėmimas-išdavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas).

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • 3+ metų patirtis administravimo srityje;
  • Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu, rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • Puikūs darbo MS Excel įgūdžiai ir geros raštvedybos žinios;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai planuojant savo darbą;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Gebėjimas reaguoti į kintančius prioritetus.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Atsakingą darbą lyderiaujančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Motyvuojančią aplinką ir draugišką kolektyvą;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir tobulėti;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1067-1330 €/mėn. neatskaičius mokesčių
HR factory

HR factory

Mūsų klientas – UAB „Estrella Baltics“ – „Intersnack Group“, vieno didžiausių sūrių užkandžių gamintojo Europoje dalis. Estrella yra gerai žinomas ir vienas pirmaujančių sūrių užkandžių prekės ženklų Baltijos bei Šiaurės šalyse, šiandien gamina ir prekiauja ne tik bulvių traškučiais Estrella, bet ir kukurūzų traškučiais bei spragėsiais, riešutais ir kitais sūriais užkandžiais.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.