Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rhenus Logistics“

Administratorius (-ė)

Nuo 991,74 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Rhenus Logistics“

Darbo pobūdis

Biuro administravimas bei tvarkos užtikrinimas;
Telefoniniai skambučiai, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
Mokymų organizavimas;
Dokumentų registravimas ir paskirstymas;
Darbas su pirminės apskaitos dokumentais;
Ofiso priežiūros darbai;
Lankstus darbo grafikas.

Reikalavimai

aukštojo (aukštesniojo) išsilavinimo;
turi pirminės buhalterinės apskaitos pagrindus;
esi lankstus, iniciatyvus, greitas;
puikiai kalbi ir rašai lietuviškai;
turi gerus darbo kompiuteriu bei raštvedybos įgūdžius;
moki anglų ir rusų kalbas (žodžiu/raštu);
esi kruopštus, atsakingas;
gebi ir nori maloniai, su plačia šypsena bendrauti su kolegomis bei įmonės svečiais;
turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Atpažinai save ir jauti, kad šis darbas Tau? Jis gali būti Tavo. Jei turi papildomų klausimų, drąsiai skambink tel. . CV ir motyvacinį laišką siųsti:
Konfidencialumą garantuojame. Taupydami Tavo ir savo laiką, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 991,74 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedas už papildomus darbus

Priklausanti Lietuvos Nacionalinei Ekspeditorių ir Logistų Asociacijai „Lineka“ aktyviai bendradarbiauja ir šiuo metu "Lineka" asociacijai ieško komandiško ir motyvuoto darbuotojo

1993 metais, įkurta Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "Lineka";
tarptautinės ekspeditorių asociacijų federacijos FIATA narė.
"Lineka" vienija:
60 įmonių ir organizacijų užsiimančių krovinių ekspedijavimo, logistikos bei su šiuo verslu susijusiomis paslaugomis.
informacija apie UAB „Rhenus Logistics“
2067 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
122
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1414 €
25% uždirba 1414-1729 €
25% uždirba 1729-2277 €
25% uždirba nuo 2277 €