Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nemokumo administratorių rūmai

Administratorius (-ė)

1100-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Nemokumo administratorių rūmai

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas;
  • Dokumentų priėmimas/siuntimas/registravimas, vidinių dokumentų rengimas (įsakymai, įgaliojimai, protokolai ir pan.);
  • Skambučių priėmimas, pirminės informacijos teikimas;
  • Dokumentų/duomenų sisteminimas, naudojimas, kontrolė;
  • Renginių, susitikimų organizavimas;
  • Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai

  • Valstybinės kalbos mokėjimas pagal III kvalifikacinę kategoriją;
  • Kompiuterinis raštingumas, gebėjimas dirbti biuro technika;
  • Gebėjimas rinkti, kaupti, sisteminti ir apibendrinti informaciją, ją taikyti bei perteikti;
  • Raštvedybos ir teisės aktų rengimo taisyklių išmanymas, Lietuvos Respublikos ir lokalinių teisės aktų, reglamentuojančių su pareigybės funkcijomis susijusias veiklas, išmanymas;
  • Darbo įmonės administratore patirtis;
  • Imlumas informacijai, gebėjimas valdyti informacijos srautus;
  • Nuovokumas, geri laiko planavimo įgūdžiai, komunikabilumas, kruopštumas;
  • IT žinios, Anglų ir rusų kalbų mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Reikalingas darbo priemones;
  • Kokybiškas darbo sąlygas (naujos rūmų patalpos, patogi lokacija, kultūringa aplinka ir pan.);
  • Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nemokumo administratorių rūmai koordinuoja nemokumo administratorių veiklą, užtikrina nemokumo procesų administravimo paslaugų kokybę bei stiprina Lietuvos nemokumo administratorių vaidmenį nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
informacija apie Nemokumo administratorių rūmai
3
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.