Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Integrated Optics“

Administratorius (-ė)

1500-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Integrated Optics“

Darbo pobūdis

  • Sklandžios biuro veiklos bei tvarkos užtikrinimas ir priežiūra
  • Tinkamas personalo ir kitos dokumentacijos organizavimas ir tvarkymas
  • Sklandžios vidinės komunikacijos užtikrinimas
  • Biuro priežiūrai reikalingų priemonių ir kanceliarinių prekių pirkimas, tiekėjų paieška
  • Skambučių ir el. laiškų srautų valdymas, informacijos teikimas ir nukreipimas anglų kalba
  • Verslo kelionių organizavimas ir koordinavimas
  • Pirminės darbuotojų atrankos vykdymas
  • Draudimo sutarčių administravimas
  • Kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 standarto palaikymas
  • Nuolatinis duomenų atnaujinimas įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemoje ir serveryje
  • Įmonės renginių organizavimas
  • Savalaikis įmonės darbuotojų sveikatos patikrinimų ir su darbo sauga susijusios dokumentacijos pildymo užtikrinimas
  • Pozityvaus įmonės mikroklimato kūrimas ir palaikymas
  • Pagalba kolegoms

Reikalavimai

  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu)
  • Atsakingumas, pastabumas, organizuotumas, kruopštumas
  • Geri bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje
  • Vadybiniai sugebėjimai ir loginis mąstymas
  • Administracinio darbo patirtis bei patirtis personalo valdymo srityje būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą ir veiklų įvairovę.
  • Situacinį mokymą su mentoriumi.
  • Jaukią atmosferą motyvuotame ir pozityviame kolektyve su rūpestingais vadovais.
  • Įmonės renginius, išvykas, užkandžius ir poilsio zonas viduje bei lauke.
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galiojantį visame pasaulyje) ir galimybę prisijungti prie sa-vanoriško sveikatos draudimo programos.
  • Patogiai pasiekiamą darbo vietą (Kalvarijų g. 125B).

Atlyginimas

1500-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo turimų įgūdžių

Integrated Optics yra ultra kompaktiškų lazerinių šaltinių ir išmanios lazerių valdymo elektronikos kūrimo ir gamybos įmonė. Šie produktai skiriasi nuo konkuruojančių ypatingu kompaktiškumu, atsparumu aplinkos poveikiui ir mažesne kaina. Visos šios savybės tampa įmanomos dėl proveržio optikos ir elektronikos integravime.
Kompanijos steigėjai - du jauni lazerių inžinieriai aktyviai dalyvauja veikloje ir kuria kompaniją taip, kad joje būtų gera dirbti.
informacija apie UAB „Integrated Optics“
2229 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1393 €
25% uždirba 1393-1826 €
25% uždirba 1826-2481 €
25% uždirba nuo 2481 €