Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Golita“

Administratorius (ė)

800-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Golita“

Darbo pobūdis

Kaip kognityvinių įgūdžių centro „Braingym“ administratorė (-ius) būsi atsakinga(-s) už bendravimą su klientais (telefonu, el. paštu ir gyvai), sąskaitų, sutarčių ir kitų dokumentų administravimą, taip pat tau patikėsime rūpinimąsi biuro aplinka ir komandos poreikiais.

Tavo funkcijos ir atsakomybės:
Bendravimas su klientais
Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas
Dokumentų valdymas ir administravimas
Biuro veiklos organizavimas ir sklandaus darbo užtikrinimas
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys

Reikalavimai

Tikimės, kad tu:
Turi darbų koordinavimo, administracinio darbo, darbo su dokumentacija patirties
Gebi efektyviai bendrauti ir užmegzti ryšį su įvairiais žmonėmis (tarp jų ir vaikais)
Pasižymi tikslumu, dėmesiu detalėms, iniciatyvumu ir esi atsakinga (-s)
Gebi dirbti be priežiūros ir priimti sprendimus, suderintus su vadovais
Moki anglų kalbą. Rusų kalba – privalumas

Darbo „Braingym“ privalumai
Tu prisijungsi prie jaunos ir draugiškos komandos
Tavo darbo vieta bus miesto centre
Lanksčios darbo valandos
Galimybė susipažinti su kognityvistika ir mūsų metodu bei jo pagalba augti ir tobulėti

Mes jums siūlome

Mėnesinis atlyginimas (prieš mokesčius) 800-1200 Eur. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

"Braingym" Kognityvinių Įgūdžių lavinimo centras. Laviname kognityvinius įgūdžius vaikams ir suaugusiems unikaliu pasauliniu metodu.
informacija apie UAB „Golita“
1512 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.