Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Administratorius (-ė)

1030-1300 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Mes esame komanda, kurią vienija pergalės. Investicijos į pažangias technologijas, naują vilkikų parką, lyderystė ir nuolatinis profesinis tobulėjimas leidžia siekti užsibrėžtų tikslų.

Prisijunk prie lyderiaujančios skaitmeninės pervežimų kompanijos ir kartu su mumis tapk akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, mūsų bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Šiuo metu ieškome Administratoriaus (-ės).

Darbo pobūdis:

  • Biuro veiklos organizavimas
  • Paslaugus bendravimas su svečiais bei klientais, reikiamos informacijos suteikimas
  • Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas, el. laiškų srauto valdymas
  • Įmonės dokumentų rengimas, administravimas, archyvavimas
  • Savalaikis kanceliarinių ir būtinų padaliniui prekių poreikio numatymas ir užsakymas
  • Biuro kultūros bei mikroklimato kūrimas ir puoselėjimas
  • Visapusė pagalba vadovams ir darbuotojams

Reikalavimai:

  • Administratorės (-iaus) darbo patirtis – privalumas
  • Sklandi lietuvių kalba (raštu ir žodžiu)
  • Geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios - privalumas
  • Atidumas detalėms, kruopštumas
  • Sklandi komunikacija, raštvedybos taisyklių išmanymas
  • Greita orientacija, gebėjimas planuoti laiką ir valdyti didelius informacijos srautus
  • Darbo MS office paketu įgūdžiai
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvumas bei paslaugumas

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką, kupiną iššūkių ir galimybių
  • Karjeros galimybes – 77 proc. vadovų išaugo įmonės viduje
  • Vidinių e-mokymų sistemą - nuolatiniam asmeniniam ir profesiniam augimui
  • Laisvą dieną gimtadienio proga
  • Komandos formavimo renginius
  • Sportą kartu su dideliu būriu bendraminčių
  • Nuolat pasipildančias partnerių nuolaidas

Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 1030 € iki 1300 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams

Salary

1030-1300 €/mon. gross

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/