No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
I vieta finansų kategorijoje
Swedbank

Administratorius (-ė)

1100-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Swedbank
Ar turi pozityvų, atsakingą požiūrį į darbą, puikius bendravimo įgūdžius, nori tobulėti, dirbi kruopščiai bei gali pasigirti iniciatyvumu? Tuomet mes ieškome Tavęs!

Su mumis turėsi galimybę:

 • Prisijungti prie profesionalios komandos ir dirbti sėkmingoje, darbuotojus išklausančioje ir vertinančioje, tarptautinėje kompanijoje;
 • Būti pagrindiniu pirmuoju kontaktu biure vidiniams bei išoriniams klientams;
 • Koordinuoti telefoninius skambučius, priimti ir perduoti žinutes, pagal savo kompetenciją teikti informaciją;
 • Tvarkyti korespondenciją;
 • Užtikrinti tvarkos palaikymą darbo ir bendro naudojimo patalpose, pagal poreikį užsakyti kanceliarines bei kitas prekes reikalingas biuro veiklai, esant poreikiui organizuoti kitas reikiamas paslaugas;
 • Organizuoti susitikimus ir kitus renginius;
 • Bendradarbiauti su kitais komandos nariais.

Tikimės, kad tu turi:

 • Aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
 • Gerus bendravimo įgūdžius raštu ir žodžiu bei norą susipažinti su naujais žmonėmis;
 • Gerus organizacinius gebėjimus, gebėjimą dirbti komandoje ir savarankiškai;
 • Puikius darbo kompiuteriu įgūdžius ("MS Windows", "MS Office");
 • Paslaugumą, atsakomybės jausmą, kruopštumą;
 • Gerus anglų kalbos įgūdžius.

Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir Swedbank konkurencinį pranašumą.“ Toma Vilidė, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2023-04-03

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1100-1600EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia! jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true

*Šioje pozicijoje nesuteikiame galimybės dirbti nuotoliniu būdu iš užsienio valstybių.

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * *

#LI-DIRBKSWEDBANK

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
I vieta finansų kategorijoje

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk www.swedbank.lt/lt/careers
See all ads of this company (24)
informacija apie Swedbank
2683 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
1587
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1831 €
25% uždirba 1831-2181 €
25% uždirba 2181-3031 €
25% uždirba nuo 3031 €