CVB client

Administratorius

600-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TOMADAS“

Darbo pobūdis

Administruoti įmonės filialo (-ų) veiklą: telefonu bendrauti su filialo darbuotojais bei klientais, suteikti informaciją apie paslaugas, rinkti ir sisteminti duomenis, sudarinėti ataskaitas ir jas teikti įmonės partneriams, atsakinėti į el.laiškus, teikti užklausimus, siųsti korespondenciją, atlikti kitas įmonės vadovo patikėtas užduotis. Siūlome darbą motyvuotam, norinčiam mokytis ir tobulėti asmeniui. Įmonė ieško komandos nario ir atsižvelgiant į Jūsų darbo rezultatus, suteikia galimybę kilti karjeros laiptais, bei siūlo į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą.

Reikalavimai darbuotojui

kompiuterinis raštingumas, kruopštumas, organizuotumas ir komunikabilumas. Ieškome žmogaus, kuris nori dirbti ir užsidirbti.

Nuolat kylantį, į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą bei galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas
bandomuoju laikotarpiu atlyginimas į rankas 600Eur., po bandomojo laikotarpio 800Eur į rankas, o toliau atlyginimas kyla pagal darbo rezultatus ir įgyjamas kompetencijas.
CVB client

UAB „TOMADAS“

Įmonė UAB "Tomadas" dirba su valstybinėm įmonėm transporto ir saugos srityje. Užsiima skolų išieškojimu ikiteismine ir teismine tvarka.
informacija apie UAB „TOMADAS“
1406 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.