CVB client

Administratorius

700-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Geva“

Darbo pobūdis

Odontologijos kabinetui Kaune reikalingas administratorius - asistentas.
Darbo pobūdis: kabineto veiklos administravimas (bendravimas su pacientais, jų registracija, įvairių dokumentų pildymas), asistavimas gydytojui odontologui bei tvarkos kabinete palaikymas.

Siūlome jaukią darbo aplinką nedideliame kolektyve ir į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą.
Ieškome asmens, kuris nori dirbti ir tobulėti, atitinakmai vėliau galime pasiūlyti ir aukštesnes, klinikos vadovo pareigas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis nėra būtina, svarbiausia noras dirbti ir mokytis. Visko apmokome.
Burnos higienisto specialybę įgijusiam kandidatui suteiksime galimybę nuo 4 iki 8 val per savaitę pačiam atlikti burnos higienos procedūras.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu mokame 700Eur atlyginimą į rankas. Po bandomojo laikotarpio bus mokama 900Eur į rankas ir papildomi procentai už gerai atliktą darbą, taigi tik nuo Jūsų pačių priklauso galutinis Jūsų atlyginimas, kuris gali siekti ir 1200 ir daugiau į rankas.
CVB client

UAB „Geva“

Įmonė jau nuo 1993 metų teikia odontologijos paslaugas Kaune.
informacija apie UAB „Geva“
677 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.