Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vakarų architektūra“

Administratorius

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Vakarų architektūra“

Darbo pobūdis

Statinių projektų administravimas
Pirminių apskaitos dokumentų registravimas
Projektų planavimo procesą ir užtikrinti efektyvią veiklą
Projektų įkėlimas į "Info statyba" programą.

Reikalavimai

Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Raštvedybos žinios
Aukštasis išsilavinimas
Patirtis projektavimo įmonėje

Mes jums siūlome

Darbas gali būti ir 0,5 etato.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Architektų komanda UAB „Vakarų architektūra“ suburta 2012 metais Klaipėdoje. Įmonės branduolį sudaro kvalifikuoti, turintys patirties, jauni ir energingi architektai. Per ganėtinai trumpą laiką spėjome realizuoti nemažai projektų Lietuvoje, Norvegijoje ir Rusijoje.
informacija apie UAB „Vakarų architektūra“
983 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.