Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Administratorius / klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Klaipėda - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įmonės veiklos dokumentacijos bei korespondencijos administravimas ir sisteminimas;
  • Bendravimas su įmonės klientais – informacijos teikimas bei nukreipimas;
  • Pagalba įmonės vadovui bei kolegoms kasdieninėje veikloje.

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį išsilavinimą;
  • Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
  • Gebėti spręsti konfliktines situacijas;
  • Organizuotumas, pozityvumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “Civinity” – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.