Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tete-a-tete" kazino
More about company »

Administratorius lošimo automatų salone Vilnius, Didžioji Riešė

Vilnius - UAB "Tete-a-tete" kazino

Darbo pobūdis

Lošimo automatų salono Vilniuje arba rajone - Didžiojoje Riešėje priežiūra bei administravimas, bendravimas su lankytojais ir jų aptarnavimas - iškeisti popierinius pinigus į monetas, pavaišinti vandeniu, arbata ar kava.

Reikalavimai

Komunikabilumas, bendravimo įgūdžiai. Darbo prekyboje ar aptarnavimo sferoje patirtis - privalumas.
Vidurinis išsimokslinimas.
Būtina pažyma apie asmens neteistumą!

Mes jums siūlome

Darbą lošimo automatų salone Vilniuje, Didžiojoje Riešėje. Visos socialinės garantijos + sveikatos ir gyvybės draudimas.

Pradinis DU tarifas 2,70 Eur/val. Taikomas įkainio koeficientas 1,5 už naktinį darbą bei koeficientas 2,5 už darbą švenčių dienomis. Mokamos premijos už gerus salono veiklos rezultatus.

Darbas pamainomis pagal grafiką po 8 val.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Tete-a-tete“ kazino pagrindinė veikla – azartinių lošimų B kategorijos lošimų automatais organizavimas.
Informacija apie UAB "Tete-a-tete" kazino
877 €
Vid. atlyginimas bruto
474
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Oleg Smirnov