Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Grotthuss Hotel
More about company »

Administratorius naktinėje pamainoje

Nuo 420 Eur
Vilnius - Grotthuss Hotel

Darbo pobūdis

Administratoriaus darbas 4 žvaigždučių viešbutyje Grotthuss naktinėje pamainoje (19-7h). Dirbama ilgomis-trumpomis savaitėmis. Ilgoji savaitė: pirmadienis, antradienis, penktadienis, šeštadienis, sekmadienis; Trumpoji savaitė: trečiadienis, ketvirtadienis (kas antras savaitgalis laisvas).

Darbo pobūdis:
  • svečių priėmimas, apgyvendinimas;
  • rezervacijų darymas;
  • bendravimas su esamais ir būsimais klientais telefonu ar elektroniniu paštu;
  • informacijos suteikimas viešbučio svečiams;
  • darbas su kasa, sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai

  • Lietuvių bei anglų kalbos mokėjimas;
  • Rusų kaba būtų privalumas;
  • Mandagumas, paslaugumas, atidumas;
  • Geri rašymo įgūdžiai;
  • Mokėjimas reaguoti į netikėtas situacijas, stresinių situacijų sprendimas.

Mes jums siūlome

Darbas slenkančiu grafiku;
Galimybė derinti su mokslais;
Gražią darbo aplinką ir puikius kolegas;
Darbuotojų pietus;
Galimybę tobulinti užsienio kalbas bei dirbti savarankiškai.

Atlyginimas

Nuo 420 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

4* viešbutis Vilniaus senamiestyje, įsikūręs tylioje akmenuotoje gatvelėje, restauruotame pastate prie miesto gynybines sienos su dideliu sodu, garsėjantis aukščiausio lygio aptarnavimo kokybe , puikia virtuve ir dideliais komfortiškais kambariais.
Informacija apie UAB "Edama"
611 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edita Von Grotthuss