Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Nacionalinė jaunimo nakvynės namų asociacija
More about company »

Administratorius

500-550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Nacionalinė jaunimo nakvynės namų asociacija

Darbo pobūdis

Svečių priėmimas ir apgyvendinimas jaunimo nakvynės namuose (angl. Hostel); Darbas su rezervacinėmis sistemomis, kasos aparatu ir kortelių skaitytuvu; Informacijos svečiams suteikimas apie Vilniaus ir Lietuvos lankytinas vietas;
Darbas slenkančiu grafiku.
Dvi pamainos (Dieninė 8:00-20:00; Naktinė 20:00-08:00). Naktį nuo 24:00 iki 7:00 miegoti galima, budėti per naktį nereikia.
Suminė laiko apskaita.
Galimybė derinti su mokslais.
Galima rinktis tik dienines ar tik naktines pamainas.

Reikalavimai

Geras anglų, rusų (žodžiu) kalbų mokėjimas;
Kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas ir sąžiningumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Laiku ir sąžiningai mokamą atlyginimą;
Studentams galimybę derinti darbą su studijomis.

Atlyginimas

500-550 €/mėn. į rankas
Valandinis 3,40 EUR neatskaičius mokesčių

Nacionalinė jaunimo nakvynės namų asociacija - visuomeninė organizacija, vienijanti tiek Lietuvoje veikiančius jaunimo nakvynės namus, tiek keliautojus.
Informacija apie Nacionalinė jaunimo nakvynės namų asociacija
606 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Artūras Jakubčionis