You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Šiaurės licėjus“

Administratorius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Šiaurės licėjus“

Darbo pobūdis

Tikime, kad administratorius vienas pagrindinių mūsų mokyklos darbuotojų - visada žinantis visas naujienas ir atsakymus į klausimus! Sėkmingai plečiamės, todėl ieškome dar vieno administratoriaus!

Pagrindinės atsakomybės:

Administruoti, tvarkyti ir archyvuoti įmonės dokumentaciją bei korespondenciją;
Koordinuoti telefoninius skambučius ir ateinančius el. laiškus, priimti ir perduoti žinutes, teikti informaciją;
Sutikti ir nukreipti atvykstančius lankytojus;
Rengti ataskaitas, rinkti duomenis;
Užsakyti, administruoti kanceliarines, ūkines priemones, taip pat glaudus darbas su ūkio priežiūros ir švaros komanda;
Darbo saugos dokumentacijos reguliari priežiūra ir atnaujinimas;
Personalo dokumentų rengimas ir dokumentacijos tvarkymas;
Pagalba organizuojant šventes ir renginius;
Pagalba organizuojant tarptautinius mainus, ERASMUS programą ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga darbo patirtis panašioje pozicijoje;
Aukštasis išsilavinimas;
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų kalbos mokėjimas - privalumas);
Ypač geras kompiuterinis raštingumas, raštvedybos, dokumentų valdymo, archyvavimo įgūdžiai, taisyklių išmanymas;
Kruopštumas ir atidumas, atsakingumas;
Gebėjimas planuoti laiką, valdyti kritines situacijas, priimti sprendimus savarankiškai;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas Sporto klubo abonementas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Dviračių saugykla

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Šiaurės licėjus - mokykla Vilniuje ir Kaune, kurios iniciatorė yra švietimo literatūros ekspertė ir inovatorė, didžiausia ir daugiausia patirties turinti Lietuvos mokomosios literatūros leidykla „Šviesa“. Šios mokyklos centre – individualūs kiekvieno vaiko poreikiai, integruotas visos dienos ugdymas ir realaus gyvenimo patirtimi grįstas mokymasis. Mūsų komanda - tai kūrybiška, entuziastinga, mylinti vaikus, norinti mokytis ir mokyti kitus, gebanti atrasti vaikuose slypinčius talentus ir išugdyti aukščiausius jų gebėjimus bei pasiekimus.

informacija apie VšĮ „Šiaurės licėjus“
1907 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1325 €
25% uždirba 1325-1848 €
25% uždirba 1848-2179 €
25% uždirba nuo 2179 €