Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Integre Trans“

ADR KROVINIŲ VEŽIMO TRANSPORTO PRIEMONĖS VAIRUOTOJAS (-A)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Integre Trans“

Darbo pobūdis:

  • ADR krovinių ir krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais (daugiausiai F-D);
  • Vežamų krovinių pakrovimo/iškrovimo kontrolė;
  • Krovinius lydinčių dokumentų surinkimas ir pristatymas į ofisą.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis Europoje su autocisternomis (cheminės, maistinės arba tank konteineriai)
  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Profesinės kompetencijos pažymėjimas („95 kodas“);
  • ADR pažymėjimas (A1+A2);
  • Anglų, vokiečių arba prancūzų kalbos žinios (reikės laikyti ADR testas viena iš nurodytų kalbų);
  • Atsakingas požiūris į darbą.

Privalumai:

  • Oficialus ilgalaikis darbas;
  • Darbas kadencijomis 6/3 arba 4/2;
  • Vairuotojų keitimai vyksta Vokietijoje (įmonės mikroautobusai);
  • Apmokamas 45 valandų poilsis;
  • Transporto priemonių parką sudaro nauji, pilnai įrengti automobiliai su GPS ir GSM sistemomis

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

Transporto ir logistikos paslaugų įmonė „Integre Trans“
Nuolatinis dėmesys kiekvienam pervežamam kroviniui. Augantis patenkintų klientų skaičius. Su nepriekaištinga paslaugų kokybe kylantis poreikis plėstis.
informacija apie UAB „Integre Trans“
1154 €
Vid. atlyginimas bruto
572
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 744 €
25% uždirba 744-941 €
25% uždirba 941-1106 €
25% uždirba nuo 1106 €