Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vetma“
More about company »

Affinity Pet Care smulkių gyvūnų pašaro prekinių ženklų Produkto specialisto (-ės)

Kaunas - UAB „Vetma“

Darbo pobūdis

ADVANCE prekinio ženklo, pašaro gyvūnams (veterinarinės dietos ir specializuota linija), pardavimų organizavimas;
Produktų pristatymas,, poreikio formavimas esamiems ir naujiems klientams, rinkos analizė ir vertinimas;
Pardavimų, marketingo planų sudarymas, biudžeto formavimas ir įgyvendinimas
Komunikacija su gamintoju, veiklos derinimas, atskaitomybė
Veiklos planavimas, tikslų išsikėlimas ir įgyvendinimas;
Iniciatyvumas teikiant pasiūlymus naujiems produktams ir paslaugoms.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas veterinarinis, gyvulininkystės technologijų (pageidautina);
Darbo patirtis profesionalaus pašaro gyvūnams pardavimuose (privalumas);
Pardavimų ir veiklos planavimo įgūdžiai;
Gebėjimas prisiimti atsakomybę, orientacija į rezultatą;
Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Savarankišką ambicingą ir atsakingą darbą;
Konkurencingą atlyginimą;
Darbo priemones įskaitant transportą;
Socialines garantijas;
Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Konfidencialumą garantuojame;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB „Vetma“

UAB „Vetma“

Didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, biopreparatais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais. Atstovavimas kompanijų tokių kaip Affinity pet care, Vetpharma Animal Health, OPKO, ICF, Supplexan, Dyntec ir kitų, prekyba profesionaliu gyvūnų pašaru, prekiniais ženklais ADVANCE, LIBRA, Brekkies, True Instict.