Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

Affordable Live-in Homecare offers job:

Affordable Live-in Homecare

ALHomecare kur žmonės padeda žmonėms

ALHomecare yra Airiška įdarbinimo agentūra (registruota Airijoje), veikianti kaip tarpininkas tarp slaugytojų / globėjų ES šalyse ir Airijos šeimų.
Esame rinkoje nuo 2013 m. Per šį laikotarpį padėjome rasti darbą daugeliui žmonių, kuriems dėl amžiaus buvo sunku rasti darbą savo šalyje, savo ruožtu Airijos šeimoms padėjome surasti nuoširdžius, rūpestingus, kvalifikuotus slaugytojus.

Siūlome darbą senjorų priežiūroje Airijoje su nemokamu apgyvendinimu ir maitinimu prižiūrimojo asmens namuose. Darbas tik su vienu senjoru, max 2.

Šiuo metu per mūsų agentūrą dirba daugiau nei 200 žmonių - tai senjorų globėjai, kompanjonai, slaugės - įskaitant ir kvalifikuotus slaugytojus.

Atidžiai parenkame darbo pasiūlymus atsižvelgdami į slaugytojų ir klientų pageidavimus, kad tiek slaugytojos, tiek prižiūrimieji senjorai gautų kuo daugiau pasitenkinimo ir abipusės naudos iš šio bendradarbiavimo.

Per visą darbo laikotarpį mūsų agentūra palaiko ryšį su slaugytojomis, padeda ir remia jas visuose bendradarbiavimo etapuose, pradedant nuo įdarbinimo iki darbo pabaigos. Slaugės turi galimybę bendrauti su lietuviškai, rusiškai ir angliškai kalbančiu koordinatoriumi.

Company job ads