Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Laboratory“

AGRONOMAS / AGRONOMĖ

1900-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Kalvarija, Marijampolė - UAB „People Laboratory“

Darbo pobūdis

Mes ieškome komandos nario, kuris / kuri planuos sėjomainą, prižiūrės technologinį procesą nuo sėjos iki derliaus nuėmimo, organizuos komandos darbą, valdys logistiką.

Reikalavimai

ESI IDEALUS KANDIDATAS / KANDIDATĖ, JEI:

  • turi agronomijos, sodininkystės ir daržininkystės ar biologijos išsilavinimą
  • pasirengęs / pasirengusi mokytis ir tapti geriausiu savo srities profesionalu
  • turi daug idėjų ir gebi jas įgyvendinti
  • tau svarbus rezultatas ir būdai jo pasiekti
  • gebi planuoti savo darbą ir prisitaikyti keičiantis
aplinkybėms

  • nori tapti lyderiu / lydere

Mes jums siūlome

  • 1.900 – 3.000 EUR (neatskaičius mokesčių) pastovioji atlygio dalis kas mėnesį ir vieno mėnesio atlygio dydžio
kintamoji dalis kartą permetus, įgyvendinus ir viršijus tikslus, pasieks tavo banko sąskaitą

  • darbo priemonės, reikalingos darbe, patogios po darbo (automobilis, IT ir ryšio)
  • keliausi į moderniausius Europos žemės ūkius
  • sezonui pasibaigus šėlsi komandos šventėje, mėgausiesi bendrovės dovana - poilsiu Lietuvoje ar užsienyje

Atlyginimas

1900-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mėnesio atlygio dydžio kintamoji dalis, pasiekus ir viršijus tikslus

People LAB klientas Vazniškių žemės ūkio bendrovė – auganti, inovatyvi, mokslinius tyrimus, moderniausias technologijas ir sprendimus savo veikloje taikanti bendrovė, įsikūrusi Mikalaukos kaime, Kalvarijos seniūnijoje.
Pagrindinė ūkio veikla - pieno gamyba ir grūdų, rapsų bei pašarinių kultūrų auginimas.
Šiuo metu ūkyje auginama 1800 gyvulių, iš kurių beveik 900 melžiamos karvės. Dirbamos žemės plotas siekia 1700 ha, kuriame auginama plačiausias spektras kultūrų.