Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Agronomas (-ė)

3300-4380 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“

Darbo pobūdis

  • Kooperatyvo narių konsultavimas dėl pasėlių būklės vertinimo, tręšimo planų rengimo, augalų apsaugos produktų parinkimo, kukurūzų, žolynų, javų auginimo technologijų parinkimo.
  • Dalyvavimas naujų žemės ūkio technologijų pristatymuose;
  • Technologinių bandymų laukuose organizavimas;
  • Dalyvavimas įvairiose veiklose, bandymuose bei mokymuose su kitų kooperatyvų agronomais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Agronominis išsilavinimas;
  • Augalininkystės darbų vykdymo ūkyje ar žemės ūkio bendrovėse patirtis;
  • Grūdinių kultūrų auginimo bei siloso ruošimo technologijų išmanymas;
  • Pareigingumas, darbštumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, lankstumas, greita orientacija, atkaklumas siekiant tikslo;
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Nuoseklumas, atsakomybė, sąžiningumas ir pozityvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Poziciją pažangioje kompanijoje
Darbo vietą, kurioje Jūs galėsite įgyvendinti ambicingus tikslus
Darbo aplinką, gausią iššūkiais ir galimybėmis
Palankią erdvę realizuoti savo profesinį potencialą
Kompetentingų ir motyvuotų kolegų pagalbą

Konfidencialumą garantuojame
Informuosime tik į sekantį atrankos etapą patekusius kandidatus

Pastaba:
siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi šios atrankos konkurso tikslais.
Daugiau informacijos rasite privatumo politikoje

Atlyginimas

3300-4380 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"Pienas LT" – viena moderniausių pieno perdirbimo gamyklų Baltijos regione, savo produkciją eksportuojanti į daugelį pasaulio šalių.
Esame vienas didžiausių žaidėjų Lietuvos Pieno pramonės rinkoje.

informacija apie Žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“
2875 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
243
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2249 €
25% uždirba 2249-2587 €
25% uždirba 2587-3127 €
25% uždirba nuo 3127 €