Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Klaipėdos terminalo grupė“

Aikštelės vadybininkas - dispečeris (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Klaipėdos terminalo grupė“

Darbo pobūdis

Bendravimas su vairuotojais;
Krovinių priėmimo ir išdavimo dokumentų sutikrinimas;
Darbas su uosto programa KIPIS;
Duomenų suvedimas į apskaitos programas;
Bendravimas su klientais ir iškilusių problemų sprendimas.

PAMAININIS DARBAS, DALĮ LAIKO TENKA PRALEISTI LAUKE.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis išsilavinimas - gali būti paskutinių kursų studentas - (ė) (privalumas transporto srityse);
Gebėjimas susikaupti apdorojant didelį kiekį informacijos;
Kruopštumas, atidumas;
Gebėjimas greitai dirbti kompiuteriu;
Anglų k., rusų k. mokėjimas;
Galimybė dirbti pamaininį darbą (taip pat ir naktį).

Įmonė siūlo

Konkurencingą darbo užmokestį, priedus;
Dinamišką darbą stabiliai augančioje kompanijoje;
Karjeros galimybes;
Patrauklų papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Prieš 28 metus įkurtas Klaipėdos Konteinerių Terminalas yra konteinerių krovos pradininkas Klaipėdos uoste. Šiuo metu įmonė valdo du specializuotus krovos terminalus, siūlančius itin platų paslaugų asortimentą. KKT terminalai per metus aptarnauja virš 1000 laivų ir gali perkrauti virš 6 mln. tonų įvairių krovinių. Tarp KKT klientų - didžiausios pasaulyje laivybos linijos, gabenančios konteinerius per Klaipėdos uostą.
informacija apie UAB „Klaipėdos terminalo grupė“
5655 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2975 €
25% uždirba 2975-5120 €
25% uždirba 5120-6751 €
25% uždirba nuo 6751 €