Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lidl Lietuva“
More about company »

AKCINIŲ PREKIŲ SKYRIAUS SPECIALISTAS (-Ė) (0,75 ETATO)

994-1249 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Lidl Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Akcinių prekių pardavimo sekimas ir pasiūlymų teikimas
  • Riboto kiekio ir ne maisto prekių likučių valdymas
  • Priemonių, skatinančių geresnius akcinius pardavimus, teikimas
  • Ataskaitų rengimas
  • Duomenų vedimas į sistemą
  • Komunikacija departamento viduje ir su kitais departamentais
  • Darbo laikas: 8:00-14:30 val.

Reikalavimai

  • Geri matematiniai gebėjimai, analitinis mąstymas
  • Labai geri MS Excel įgūdžiai
  • Lankstumas, kruopštumas, atsakingumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje, komunikabilumas, atvirumas naujovėms
  • Vokiečių arba anglų kalbos žinios (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Anglų bei vokiečių kalbų kursus
  • Sportinius užsiėmimus (kalanetika, krepšinis, tinklinis)
  • Renginius darbuotojams, jų vaikams ir šeimos nariams
  • Atlyginimą nuo 994 iki 1249 eur/mėn. (bruto)

Atlyginimas

994-1249 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 160 logistikos centrų bei apie 12 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi virš 400 tūkst. darbuotojų.

Informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
1574 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
2078
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 957 €
25% uždirba 957-1284 €
25% uždirba 1284-1759 €
25% uždirba nuo 1759 €