Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Akreditacijos skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos

Darbo pobūdis

  • Akreditacijos skyriaus vyriausiasis specialistas – karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 12
  • Akreditacijos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga siekiant koordinuoti ir užtikrinti tinkamą atitikties įvertinimo įstaigų akreditavimo proceso eigą.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • organizuoja ir koordinuoja atitikties įvertinimo įstaigų akreditavimo proceso eigą;
  • rengia norminių ir kitų dokumentų, reglamentuojančių akreditavimo procesą, projektus;
  • atlieka atitikties įvertinimo įstaigų pateiktų akreditavimo dokumentų analizę;
  • dalyvauja planuojant, organizuojant bei atliekant techninių ekspertų kvalifikacijos kėlimą;
  • dalyvauja organizuojant ir koordinuojant akreditacijos komitetų, akreditacijos tarybos, atitikties įvertinimo apeliacinės komisijos veiklą;
  • rengia sutarčių su užsakovais bei samdomais ekspertais projektus, užtikrina, kad sutartys būtų rengiamos laikantis teisės aktų reikalavimų;
  • vykdo funkcijas, nustatytas Biuro kokybės sistemos dokumentais;
  • vykdo kitus su skyriaus funkcijomis susijusius, nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti Biuro strateginiai tikslai.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį socialinių mokslų studijų srities teisės krypties teisės bakalauro arba jam prilygintą teisės mokslų išsilavinimą;
  • turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį viešojo administravimo srityje;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą ir viešąjį administravimą, teisės aktus, reglamentuojančius Biuro veiklą, teisės aktų rengimo bei raštvedybos taisykles;
  • mokėti valdyti informaciją, ją kaupti, sisteminti, apibendrinti bei rengti išvadas;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo B1 lygiu;
  • mokėti dirbti su Microsoft Office programiniu paketu;
  • savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą.
CVB client

Nacionalinis akreditacijos biuras prie Ūkio ministerijos

daugiau info vtd.lt