Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DOLETA“

Aktyvių pardavimų vadovas (-ė)

Kaunas - UAB „DOLETA“

Darbo pobūdis

  • klientų paieška ir produktų pardavimas
  • bendravimas su klientais nuo klientų poreikių išsiaiškinimo, pasiūlymų paruošimo ir pateikimo iki užsakymo įgyvendinimo
  • individualių pasiūlymų ruošimas

Reikalavimai

  • darbo su langų pardavimais patirtis
  • siekis būti geriausiu pardavėju
  • gebėjimas orientuotis į klientą ir siekti tikslų

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą šiuolaikiškoje ir modernioje įmonėje
  • kompetetingą ir daug siekiančią komandą
  • palankias sąlygas panaudoti turimas profesines kompetencijas ir ugdyti naujas

UAB „DOLETA" įkurta 1992 m. specializuojasi medinių ir medžio-aliuminio langų, žiemos sodų, fasadų bei durų gamyboje. Pasaulyje išgarsėjome kaip aukščiausios kokybės individualių medinių langų gamintojai ir pažangių, nestandartinių-unikalių sprendimų kūrėjai. Orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių. Naudojamos moderniausios apdirbimo technologijos dėka, įmonė įgyvendina plačiausią formų, konfigūracijų, spalvų ir techninių sprendimų įvairovę.
informacija apie UAB „DOLETA“
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
126
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1087 €
25% uždirba 1087-1274 €
25% uždirba 1274-1607 €
25% uždirba nuo 1607 €