Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artilux NMF“

AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)

Nuo 2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Joniškis, Radviliškis - UAB „Artilux NMF“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška, derybos su potencialias klientais, vizitai;
  • Profesionaliai ir argumentuotai parodyti mūsų paslaugų ar darbo su mūsų kompanija naudą klientui, sudaryti tinkamą įmonės įvaizdį ir parduoti mūsų paslaugas;
  • Greita reakcija į kliento užklausimą, jo nagrinėjimas ir perdavimas gamybos skyriui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi orientuotas į įmonės pardavimų didinimą;
  • Moki pristatyti įmonę, jos pardavimų ir kainodaros strategiją, ruošti komercinius pasiūlymus;
  • Patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Draugai sako, kad Tu negali nė žingsnio be derybų;
  • Būtini stiprūs analitiniai gebėjimai, mokėjimas dirbti su keliais projektais vienu metu;
  • Tikimės iniciatyvumo ir komandiškumo, derančio su savarankiškumu;
  • Anglų kalbos mokėjimas yra privalomas;
  • Reikalingas vairuotojo pažymėjimas.

  • Įdomią įvairiapusišką veiklą, tiek darbą su globaliais klientais;
  • Lankstumą planuoti savo darbo laiką;
  • Galimybes tobulėti (profesinis mokymasis, užsienio kalbų kursai ir pan.), galimybes kilti karjeros laiptais;
  • Smagius profesionalius kolegas;
  • Rūpinsimės Tavo sveikata ir gera savijauta, suteikdami profilaktinius medicininius patikrinimus, skanią kavą ir arbatą per poilsio pertaukėles bei gerą darbingą atmosferą.

Atlyginimas

Nuo 2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Detalus atlyginimas aptariamas pokalbio metu.

Artilux NMF yra Švedijos–Lietuvos įmonė, veikianti Šiauliuose. Gaminame išmaniuosius prietaisus, elektros kirtiklius, buities prietaisus, LED šviestuvus, elektronikos komponentus, metalo gaminius nuo lakštinio metalo apdirbimo iki stambiagabaričių gaminių. Mūsų klientai yra tokios globalios bendrovės kaip Bosch, Osram, ABB, General electric ir kitos. Savo veikloje remiamės LEAN ir TOC principais, automatizacija ir skaitmenizacija, daug dėmesio skiriame tyrimų ir produktų vystymo kryptims.