No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltec CNC Technologies“

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltec CNC Technologies“

Darbo pobūdis

  • Aktyvi potencialių klientų paieška per šaltus skambučius, Linkedin ir elektroninį paštą;
  • Įmonės ir jos paslaugų pristatymas potencialiems klientams;
  • Įmonės atstovavimas susitikimuose su potencialiais klientais, dalyvavimas parodose ir kituose pardavimų renginiuose;
  • Kita pagalba pardavimų vadovui įgyvendinant pardavimų strategiją.

Reikalavimai darbuotojui

  • išsilavinimas vadybos, ekonomikos marketingo arba inžinerijos srityse.
  • darbo patirtis su aktyviais pardavimais būtų privalumas.
  • komunikabilumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • sklandi lietuvių kalba (tiek raštu, tiek žodžiu);
  • sklandi anglų kalba (tiek raštu, tiek žodžiu). Vokiečių kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas.

Mes siūlome:

  • Mokymosi ir kvalifikacijos augimo galimybes;
  • Šaunius kolegas;
  • Papildomas premijas už lojalumą ir viršytus rezultatus;
  • Gimtadienių ir sezoninių švenčių dovanas;
  • Šventes darbuotojams ir jų vaikams;
  • Partnerių nuolaidų sistemą "Perks";
  • Nemokamus užkandžius penktadieniais;
  • Nemokamą parkingą automobiliui.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas
Startinis darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties. Papildomai mokamos premijos už rezultatus.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 100 darbuotojų, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.

informacija apie UAB „Baltec CNC Technologies“
2296 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1678 €
25% uždirba 1678-2059 €
25% uždirba 2059-2812 €
25% uždirba nuo 2812 €