DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įmonės prekių asortimento pardavimai esamiems regiono klientams;
  • Klientų vizitavimas, prekių priežiūra parduotuvėse;
  • Klientų kreditų kontrolė;
  • Iškylančių problemų sprendimas, komunikacija su klientais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis prekyboje, aktyviuose pardavimuose;
  • Geri derybų ir bendravimo įgūdžiai;
  • Aktyvumas, greita orientacija;
  • Sąžiningumas, atsakomybė, orientacija į rezultatą;
  • Noras mokytis ir tobulėti, iniciatyvumas;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbą didelėje, stabilioje įmonėje;
  • Draugišką, sėkmingą kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Automobilį;

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Motyvaciniai priedai, priklausantys nuo rezultatų

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.