Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Sanitex įmonių grupė

AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Aktyvus įmonės prekių bei paslaugų pardavimas įmonės klientams (B2B sektorius);
Naujų klientų paieška, pasiūlymų rengimas, derybos;
Nuolatinis klientų konsultavimas ir vizitavimas;
Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

  • Būtina aktyvių pardavimų patirtis B2B sektoriuje;
  • Puikūs bendravimo bei derybiniai sugebėjimai;
  • Kompiuterinis raštingumas (excel - pažengęs vartotojas);
  • Aktyvumas, greita orientacija;
  • Sąžiningumas, atsakomybė, savarankiškumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą, stabilioje augančioje kompanijoje;
  • Galimybes tobulėti ir siekti karjeros;
  • Darbui reikalingas priemones - automobilis ir asmeniniams poreikiams.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.