Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "WURTH Lietuva"
More about company »

AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Šiauliai - UAB "WURTH Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Ar Jūs ieškote pardavimų vadybininko/-ės karjeros novatoriškoje, greitais tempais augančioje įmonėje ?
  • Ar Jūs esate save motyvuojantis/-i, aistringas/-a pardavėjas/-a ?
  • Ar Jūs esate motyvuotas/-a susikurti savo klientų duomenų bazę ir tapti profesionalios pardavimų komandos dalimi ?
  • Ar Jums patinka parduoti ir įkvėpti klientus ?

Jei taip, mes norime susitikti su Jumis.

WÜRTH Lietuva pardavimų komanda ieško dinamiško/-os, energingo/-os, savarankiško/-os ir motyvuoto/-os AKTYVIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKO/-ĖS ŠIAULIUOSE

Reikalavimai

Idealus kandidatas/-ė yra tas/-a, kuris :
  • asmeninio indėlio dėka yra pasiruošęs/-usi surasti ir plėtoti klientų duomenų bazę;
  • turi stiprius klausymo ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžius;
  • turėti gerą supratimą apie pardavimo procesą;
  • yra ambicingas/-a ir entuziastingas/-a;
  • moka dirbti savarankiškai;
  • turi aukštosios ar aukštesniosios mokyklos diplomą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir nemažiau kaip 1 metų pardavimų patirtį. Patirtis techninėje srityje laikoma didžiuliu privalumu.

Mes jums siūlome

  • nuolatinį ilgalaikį darbo kontraktą;
  • visus pardavimo įrankius bei palaikymą;
  • produktų mokymą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • įmonės automobilį, mobilų telefoną;
  • aukščiausios kokybės profesionalius produktus, dėl kurių netenka raudonuoti pardavimo metu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "WURTH Lietuva" jau 20 metų vykdo didmeninę prekybą techninės paskirties produktais visoje Lietuvoje. Prekiaujame tvirtinimo detalėmis, įrankiais, statybiniu tvirtinimu, autokosmetika, darbų saugos priemonėmis. Mūsų klientai - pramonės, transporto, statybos, maisto ir žemės ūkio įmonės.
Jeigu tavo gyvenimo stilius yra pardavimai - kviečiame į mūsų profesionalią komandą !
Informacija apie UAB "WURTH Lietuva"
148
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Virginijus Bučiūnas