Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EKSPARAS“
More about company »

Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EKSPARAS“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs pardavimai esamiems verslo klientams ir naujų paieška (Cold, Warm, Hot calling);
  • Konsultacijos ir sprendimų sukūrimas klientams dėl medžiagų panaudojimo;
  • Pardavimų strategijos planavimas bei vykdymas;
  • Pasiūlymų formavimas;
  • Ilgalaikių ryšių su klientais užmezgimas ir palaikymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Pardavimų procesų išmanymas;
  • Aktyvumas, komunikabilumas, pozityvumas;
  • Orientacija į galutinį rezultatą ir kliento poreikius;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

Privalumai:
Patirtis dirbant su HoReCa klientais.
Profesionalios chemijos produktų išmanymas.
Kasdieninis bendravimas su klientais ir pardavimas Tau turi būti komforto zona.

Mes jums siūlome

  • Iššūkių kupiną įdomų darbą, šauniame ir draugiškame kolektyve;
  • Stabiliai mokamą atlyginimą ir tikrai gerus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų ir pastangų;
  • Visas darbui reikalingas priemonės;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Kita informacija:
Mes neieškome trumpalaikio darbuotojo. Ieškome tvirtai nusiteikusio, žinančio ko nori ir galinčio tai įrodyti pardavimų profesionalo. Kandidatuoti prašome tik tuomet, jei šis darbas nuoširdžiai įdomus.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
Sutartinis

Įmonė dirbanti daugiau nei 24 metus, vykdo didmeninę prekybą cheminiais reaktyvais, techninėmis cheminėmis medžiagomis ir reagentais laboratorijoms ir technologiniams tikslams, plovimo, valymo priemonėmis, valymo inventoriumi, plovimo, valymo įranga, jos atsarginėmis dalimis ir reikmenimis, atlieka valymo mašinų remonto paslaugas.