Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simcha“

Aktyvių pardavimų vadybininkas Kaune (burnos higienos reikmenys)

600-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Simcha“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška;
Dalykinių santykių su odontologijos klinikų darbuotojais užmezgimas, plėtojimas ir palaikymas;
Reguliarus ir nuoseklus odontologijos klinikų lankymas ir kokybiškų susitikimų vedimas;
Produktų išmanymas ir jų verčių demonstravimas pristatant naudą klientui;

Reikalavimai

Patirtis aktyvių pardavimų srityje su burnos higienos ar odontologinėmis priemonėmis;
Ar patirtis dirbant su odontologijos klinikomis, higienos kabinetais;
Mėgsti dirbti savarankiškai ir planuoti savo laiką, keltis sau tikslus;
Iššūkiai ir pardavimas neatsiejama tavo kasdienybės dalis;
Vairuotojo pažymėjimo turėjimas bei geri vairavimo įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;
Visas reikalingas darbo priemones;
Draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas;
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Pilną supažindinimą su produktu bei apmokymą;
Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų;

Atlyginimas

600-1500 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo rezultatų

UAB "Simcha" - išskirtinai kokybiškų burnos ir dantų priežiūros priemonių platintojas Baltijos šalyse. Jauna, bet itin veržli, moderni bei perspektyvi įmonė laukianti tavęs!
informacija apie UAB „Simcha“
1650 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.