ECOSERVICE grupė

Aktyvių pardavimų vadybininkas

Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais įmonės klientais ir aktyvi naujų klientų paieška Šiaulių regione;
  • Įmonės teikiamų paslaugų pardavimas (antrinių žaliavų, statybinių ir pramoninių atliekų surinkimas ir išvežimas, biotualetų nuoma);
  • Komercinių pasiūlymų rengimas ir sutarčių sąlygų derinimas su klientais;
  • Teikiamų paslaugų administravimas ir informacijos suvedimas į klientų valdymo sistemą;
  • Sąskaitų išrašymas ir atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau kaip 1 metų sėkmingų aktyvių pardavimų patirtis (paslaugų sektoriuje būtų privalumas);
  • Atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai, greita reakcija, orientacija į rezultatą ir puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kateg.).

Įmonė siūlo

  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbo ir motyvacines priemones.

Ecoservice įmonių grupė, kuriai priklauso UAB "Ecoservie", UAB "Ecoservice projektai" ir UAB "Ecoservice Klaipėda", yra lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą. Šiuo metu UAB "Ecoservice projektai" ieško Aktyvių pardavimų vadybininko.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €