Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Besko LT“

Aktyvių pardavimų vadybininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Besko LT“

Aktyviai ieškome

energingo, motyvuoto žmogaus, kuriam nesvarbu ką parduoti: amortizatorių ar depiliatorių, kuris moka ne tik pasiūlyti prekę mažesne kaina, bet ir argumentuotai paaiškinti kodėl jo prekė ne pati pigiausia pasaulyje. Jeigu turi drąsos bendrauti su pirmą kartą sutiktais žmonėmis, jeigu turi noro ir gebėjimų planuoti ir organizuoti susitikimus, kurių tikslas – įmonei pritraukti klientą ir partnerį, jeigu neieškai žodžio nei kišenėje, nei tarptautinių žodžių žodyne, galimai šis pasiūlymas kaip tik Tau.

Nuolatiniam darbui Vilniuje

aukščiau išvardintų savybių kupinas žmogus, parašęs argumentuotą ir kūrybingą laišką ir išsiuntęs jį el. paštu bus pakviestas į nuotolinį ar gyvą susitikimą. Mums nereikia Tavo CV. Mums nesvarbu – statei namelius Norvegijoje ar dirbai pomidorų laukuose Ispanijoje, baigei kolegiją ar Masačusetso technologijos universitetą. Popieriuje pateikti gebėjimai, tai tik rašalas ant popieriaus. Mes stengiamės vertinti pagal atliktus darbus, entuziazmą ir norą tobulėti bei lojalumą kompanijai, kurioje atsiskleidei ir užaugai kaip specialistas ir profesionalas.

Mes siūlome:

  • visas darbui reikalingas priemones;
  • empatišką bendravimą su kolegomis;
  • du kartus per mėnesį išmokamą atlyginimą;
  • visas Europinio lygio kompanijos socialines garantijas;
  • nežadame aukso kalnų, bet kai susitariame – susitarimų laikomės.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
UAB „Besko LT“

UAB „Besko LT“

Mes – sunkiojo transporto atsarginių detalių prekybos srityje 25-us metus skaičiuojanti vokiško kapitalo įmonė, priklausanti BPW ašių gamintojo prekybinių įmonių tinklui. Turime padalinius šešiuose Lietuvos miestuose, kuriuose sėkmingai dirba virš 50 kolegų, ir tai pačiai verslo grupei priklausančią įmonę – krovininio transporto servisą Kaune.