UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Aktyvių pardavimų vadybininkas

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hellmann Worldwide Logistics“

Darbo pobūdis

Ieškome savo srities profesionalo, kurį žavi logistika bei patys pardavimai. Žinai ir taikai skirtingus efektyvius būdus kaip surasti klientus bei juos išlaikyti? Tada laukiame CV.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 1 metų patirtis logistikoje.
Atkaklumas ir noras tobulėti.
Lankstumas ir komunikabilumas.
Patirtis pardavimuose ar klientų aptarnavime.
Ilgalaikių tikslų siekimas ir darbas komandoje.
Pasitikėjimas savimi, pozityvus mąstymas, orientacija į rezultatą.
Anglų ir/ar kitos užsienio kalbų žinios.

Įmonė siūlo

Biuras

Stalo tenisas Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Įdomi ir naudinga patirtis tarptautinėje įmonėje gilinant žinias ir įgūdžius.
Pozityvi aplinka.
Galimybė dirbti iš namų.
Laiku mokamas atlyginimas bei finansinė bonusinė sistema už pasiektus rezultatus.
Galimybė inicijuoti pokyčius optimizuojančius darbo procesus.
Draugiškas, profesionalus kolektyvas bei dinamiškas darbas.
Laisvadienis gimtadienio proga.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kandidato/-ės patirties, kompetencijos ir įgūdžių.

Hellmann Worldwide Logistics – aktyviai besivystanti logistikos paslaugas teikianti bendrovė, subūrusi patyrusius specialistus ir tvirtai įsitvirtinusi rinkoje. Mūsų klientams siūlome krovinių gabenimą kelių, jūrų, oro, geležinkelio ir mišriuoju transportu. Taip pat teikiame sandėliavimo, tarpininkavimo muitinei, krovinių draudimo ir kitas paslaugas. Regioninių filialų ir gerai išvystyto pasaulinio agentų tinklo pagalba mes užtikriname kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą.
informacija apie UAB „Hellmann Worldwide Logistics“
2708 €
Vid. atlyginimas bruto
(78% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1550 €
25% uždirba 1550-2300 €
25% uždirba 2300-3000 €
25% uždirba nuo 3000 €