Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STOKKER"
More about company »

Aktyvus pardavimo vadybininkas

Vilnius - UAB "STOKKER"

Darbo pobūdis

  • aktyvus produkcijos pardavimas;
  • konsultavimas ir derybos su klientais;
  • naujų klientų paieška;
  • pasiūlymų ir sutarčių rengimas;

Reikalavimai

  • aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • atsakingumas, iniciatyva, orientacija į rezultatus;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • labai geri bendravimo įgūdžiai ir greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • darbą draugiškame ir dinamiškame kolektyve.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Prekybos tinklą STOKKER Lietuvoje valdanti UAB STOKKER priklauso Estijos kapitalo įmonių grupei STOKKER.
STOKKER yra sparčiai auganti įmonių grupė, veikianti Baltijos šalių rinkose. STOKKER grupė valdo didžiausią Baltijos šalyse profesionalams skirtų įrankių, įrengimų ir sunkiosios technikos pardavimo tinklą. Įmonių grupėje STOKKER dirba daugiau kaip 500 įvairių sričių profesionalų. Konsoliduota grupės apyvarta viršija 100 milijonų eurų.

Kontaktinis asmuo
Violeta Petrulienė
Kontaktinis telefonas
8 37
Informacija apie UAB "STOKKER"
1801 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Algimantas Grigas