Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''DELFI''
More about company »

Alio.lt reklamos pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB ''DELFI''

Darbo pobūdis

  • Vykdysi aktyvius reklamos pardavimus;
  • Naudosi platų parduodamų paslaugų ir projektų arsenalą;
  • Padėsi klientams rasti efektyviausius reklamos sprendimus.

Reikalavimai

  • Turi aktyvių pardavimų darbo patirties;
  • Domiesi interneto reklama ir rinka;
  • Pokalbį pradedi pirmas;
  • Ieškai įdomaus ir dinamiško darbo;
  • Sklandžiai kalbi lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Darbo patirtis internetinės reklamos rinkoje - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Puikią galimybę mokytis ir tobulėti sparčiausiai augančioje ir perspektyvioje interneto reklamos rinkoje;
  • Įgyti aktyvių interneto reklamos pardavimų patirties;
  • Galimybę dirbti draugiškoje ir pažangioje reklamos profesionalų komandoje;
  • Tavo motyvaciją atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

DELFI grupei šiuo metu priklauso skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt“. DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.
Informacija apie UAB ''DELFI''
2544 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1766 €
25% uždirba 1766-2198 €
25% uždirba 2198-2671 €
25% uždirba nuo 2671 €
Vadovas: Vytautas Benokraitis