Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Arlanga įmonių grupė

ALIUMINIO FASADŲ, LANGŲ, DURŲ MONTUOTOJAS

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

Aliuminio-stiklo fasadų durų, langų, pertvarų montavimas;
PVC langų, balkonų montavimas;
Stumdomų sistemų montavimas;
Vidaus pertvarų montavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Būtina analogiško darbo patirtis.
Atsakingas požiūris į kokybę;
Noras tobulėti ir mokytis;
Kultūringas bendravimas su klientais;

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą;
Priedai už atliktų darbų kokybę ir kiekį;
Darbą stabilioje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Kokybišką įrangą, aprangą ir saugumo priemones;
Visas galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją;
Galimybę tobulėti komandoje. Vadovauti montavimo komandai.
Turintiems patirtį, darbo užmokestis nustatomas individualiai.
Galimybė dirbti Vilniuje ir Klaipėdos krašte.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
Priedai už kylančią kvalifikaciją ir atliktus darbus.

"ARLANGA alu" - aliumininių langų, durų, fasadų, berėmių stiklo konstrukcijų gamintoja – ARLANGA group įmonių grupės, savo veiklą tęsiančios nuo 1995 m., narė, kurios produkcija realizuojama Lietuvoje bei eksportuojama į Skandinaviją, Korėją, Australiją ir kitas šalis.