Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AVEPLAST“

Aliuminio konstrukcijų konstruktorius-sąmatininkas

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AVEPLAST“

Darbo pobūdis

  • Techninių reikalavimų bei darbų atlikimo sąlygų analizė
  • Aliumininių langų ir durų konstrukcinių sprendimų parinkimas
  • Konstrukcijų ir jų įrengimo sąmatų sudarymas
  • Sutarčių, gamybinės bei išpildomosios dokumentacijos sudarymas.

Darbo vieta: Kauno rajonas, Neveronys, Kertupio g-vė 59.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis išsilavinimas;
  • Langų ir durų projektavimo/konstravimo patirtis ne mažiau 1 metai;
  • Statybos darbų vykdymo ir/ar planavimo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu ir AutoCAD programos naudojimo įgūdžiai;
  • Bent vienos užsienio kalbos (Anglų/Vokiečių/Lenkų/Rusų) naudojimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Privalumas: darbo patirtis langų ir/ar durų gamybos ar panašaus profilio įmonėje.

Įmonė siūlo

  • Motyvacinius priedus,
  • Visas socialines garantijas;
  • Nuolatinį darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
  • Kūrybingą darbo atmosferą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Reikalingas darbo priemones.

Apie konkurso eigą bus informuojami tik atrinkti kandidatai.

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo rezultatų. Su patirtimi derybų klausimas.

„TIKS langai” yra didžiausias plastikinių langų ir durų tiekimo tinklas Lietuvoje. Įmonė savo klientams gali pasiūlyti platų ne tik plastikinių, bet ir aliuminio langų bei durų asortimentą, stumdomas sistemas, fasadus, žiemos sodus ir kt., vykdo visus gaminių montavimo darbus.
„TIKS langai“ – tai UAB „AVEPLAST“, sėkmingai dirbančios jau daugiau nei 26 metus, prekinis ženklas, kuriuo žymimi visi įmonės gaminami ir Lietuvoje parduodami gaminiai. Mūsų išskirtinumas – ilgametė patirtis, aukšta gaminių ir paslaugų kokybė. Kvalifikuoti įmonės bei jos partnerių specialistai teikia visas gaminių įrengimo, montavimo bei aptarnavimo paslaugas, pradedant projektavimo darbais ir baigiant gaminių garantinė ir pogarantinė priežiūra. Darbui priims:
informacija apie UAB „AVEPLAST“
1782 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1157 €
25% uždirba 1157-1497 €
25% uždirba 1497-2247 €
25% uždirba nuo 2247 €