Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Langvalda“
More about company »

Aliuminio konstrukcijų montuotojas

900–1400 Eur
Vilnius - UAB „Langvalda“

Darbo pobūdis

  • Ieškome aliuminio langų, durų, fasadų montuotojų arba
montavimo komandos.
  • Pagrindinė darbo vieta Londonas, UK.
  • Darbo pobūdis aliuminio langų, durų, fasadinių
konstrukcijų montavimas pagal pateiktus brėžinius.
  • Gaminių išsikrovimas, tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

  • Patirtis aliuminio konstrukcijų montavime ne mažiau 2
metai.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius būtų privalumas.
  • Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas
  • Atsakingumas, kruopštumas, darbštumas

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai augančioje kompanijoje
  • Geras darbo sąlygas
  • Stabilų atlyginimą 700-1000 EUR į rankas plus dienpinigiai
(UK dienpinigiai 67 Eur/diena)

Atlyginimas

900–1400 Eur atskaičius mokesčius

UAB Langvalda - Lietuvos kapitalo įmonė, besispecializuojanti langų, durų srityje. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra medinių langų ir durų gamyba. Įmonėje dirba jauni, energingi, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys inžinerinį išsilavinimą ir ilgametę patirtį. Mūsų aukštos kokybės gaminiai eksportuojami į Didžiąją Britanija, Norvegiją, Švediją.
Informacija apie UAB „Langvalda“
1780 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1529 €
25% uždirba 1529-1587 €
25% uždirba 1587-1790 €
25% uždirba nuo 1790 €
Vadovas: Tomas Kareiva