Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marx Vilnius"
More about company »

Aliuminio langų ir fasadų konstruktorius-projektuotojas

Vilnius - UAB "Marx Vilnius"

Darbo pobūdis

  • Aliuminio konstrukcijų (durų, langų, fasadų) konstravimas, projektavimas ir sąmatų skaičiavimas;
  • Montavimo mazgų projektavimas;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su įmonės pardavimo projektų, montavimo darbų bei gamybos vadovais.

Reikalavimai

  • Projektuotojo/konstruktoriaus kvalifikacija;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Sugebėjimas bendradarbiauti su kitais įmonės padaliniais;
  • Kompiuterinis raštingumas (CAD programos);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Kūrybinį darbą sėkmingai dirbančioje įmonėje;
  • Visas reikalingas darbo priemones (kompiuterizuotą darbo vietą, sąmatų rengimo programas, mokymus);
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Marx Vilnius" įmonė sėkmingai gyvuoja nuo 1997 metų pradžios. Mūsų veiklos kryptis - inteligentiška statinių įranga. Mes suprantame šią kryptį, kaip technologiškai naujoviškų ir pažangių sprendimų statyboje paiešką ir išskiriame tokias produktų sritis:
  • priešgaisrinės plieninės ir aliuminės durys, langai ir pertvaros;
  • priešgaisrinės užuolaidos;
  • durų, vartų, langų automatika ir furnitūra;
  • mobilios akustinės pertvaros.
Informacija apie UAB "Marx Vilnius"
1539 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Mateika