Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Langvila“

Aliuminio profilių konstrukcijų surinkėjas

800-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Langvila“

Darbo pobūdis

Gaminių iš aliuminio profilių supjovimas, paruošimas (darbas pjovimo / frezavimo staklėmis), surinkimas;
Pagalbinis darbininkas metalo konstrukcijų ceche. Vieta skirta žmogui su patirtim ir/ar neturinčiam reikiamos patirties ir įgūdžių, bet norinčiam juos įgyti. Darbas aliuminio konstrukcijų surinkėjo pozicijoje.

Reikalavimai

Gebėjimas skaityti surinkimo brėžinius;
Kruopštumas, atsakingumas;
Darbo patirtis su aliuminio profilio gaminiais – privalumas
Neturinčius patirties apmokome;

Mes jums siūlome

Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes augančioje įmonėje.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

UAB "Langvila" nuo pat savo veiklos pradžios, 2007 metų, UAB „Langvila” siekia tinkamai ir patikimai atstovauti geriausius langų, durų, aliuminio sistemų prekių ženklus. Svarbiausias įmonės tikslas – operatyvus ir efektyvus prisiimtų įsipareigojimų įvykdymas, aukščiausia atliktų darbų kokybė bei ilgalaikio bendradarbiavimo užmezgimas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
informacija apie UAB „Langvila“
1289 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.