AB „Panevėžio statybos trestas“

Aliuminio-stiklo konstrukcijų gamybos cecho vadovas (-ė)

2300-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - AB „Panevėžio statybos trestas“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti ir prižiūrėti aliuminio - stiklo konstrukcijų gamybos cecho veiklą;
  • Kurti ir koordinuoti bei tobulinti kokybės vadybos sistemą, atsižvelgiant į įmonės strategiją;
  • Organizuoti gamybos procesų priežiūrą siekiant užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę;
  • Užtikrinti gamybos planavimą ir savalaikio vykdymo kontrolę;
  • Koordinuoti gamybos medžiagų komplektavimą;
  • Užtikrinti aplinkos apsaugos sistemų įgyvendinimą;
  • Vesti pilną Gamybos padalinio atlikto darbo apskaitą.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 3 metai);
  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerinėje, mechanikos ar technikos srityje);
  • Puikios aplinkosaugos ir kokybės vadybos žinios;
  • Pasižymėti puikiomis lyderio savybėmis, gebėti aiškiai komunikuoti, bendradarbiauti;
  • Puikūs darbo įgūdžiai "MS Office" programomis;
  • Mokėti anglų ir rusų kalbas ne žemesniu kaip B1/B2 lygiu.

Mes jums siūlome

  • Reikalingus mokymus efektyviam funkcijų atlikimui;
  • Įvertinimą iniciatyvumui ir orientacijai į rezultatą;
  • Galimybę augti kartu ir draugišką kolektyvą;
  • Dėmesį Jūsų sugebėjimams, įgūdžiams, idėjoms.

Atlyginimas

2300-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Aliuminio fasadai“ įmonė projektuoja, gamina ir montuoja aliuminio-stiklo konstrukcijas: fasadus, įvairias pertvaras, langus, duris.
See all ads of this company (12)
informacija apie AB „Panevėžio statybos trestas“
2438 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
171
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1278 €
25% uždirba 1278-2000 €
25% uždirba 2000-3016 €
25% uždirba nuo 3016 €