Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Glasma Service"
More about company »

Aliuminio - stiklo konstrukcijų montuotojas

Vilnius - UAB "Glasma Service"

Darbo pobūdis

Aliuminio - stiklo konstrukcijų montavimas.

www.glasmaservice.lt/lt

Reikalavimai

  • Atsakingumas, sąžiningumas;
  • Darbštumas;
  • Panašaus darbo patirtis BŪTINA.

Mes jums siūlome

  • Darbą modernioje, sėkmingai veikiančioje bendrovėje;
  • Laiku mokamą, kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį, aukštesnį nei kitose įmonėse, atlyginimą bei socialines garantijas.
  • Geras darbo sąlygas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

„Glasma Service“ – tai autorizuota aliuminio konstrukcijų, elementinių fasadų, durų, langų, vidinių pertvarų gamintoja ir viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos statybų sektoriuje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1380€
70% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)