DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Alkoholio kategorijos pardavimų vadovas (-ė) darbui Horeca kanale

1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Sanitex įmonių grupė
Tavo atsakomybės bus:

  • Kuruojamos kategorijos (alkoholinių gėrimų) prekių ir paslaugų pelningo pardavimo organizavimas HORECA pardavimų kanale;
  • Asortimento ir kainodaros formavimas;
  • Rinkos analizė bei pardavimo koncepcijų parinkimas;
  • Produktų pardavimo argumentų sukūrimas bei pardavimo skatinimo akcijų kūrimas;
  • Pardavimo vadybininkų supažindinimas su produktais, konsultavimas, mokymas;
  • Svarbių klientų vizitavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pirkimo/pardavimo srityje;
  • Pardavimo, derybiniai įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Prisijungęs (-usi) prie mūsų, Tu:

  • Dirbsi įdomų, dinamišką darbą;
  • Turėsi profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Gausi pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
  • Uždirbsi motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį, (taip pat galėsi naudoti automobilį savoms reikmėms);
  • Turėsi papildomo sveikatos draudimo paketą.

Asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijų ir patirties.

UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtojanti veiklą Estijoje bei Lenkijoje. Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX, valdoma privačių asmenų, bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 35 000 klientų visose Baltijos šalyse. UAB SANITEX rinkai siūlo platų prekių asortimentą (daugiau kaip 45 000 pavadinimų), profesionalų servisą, kokybiškus verslo sprendimus. Įmonė teikia distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams, tokiems kaip Philip Morris International, JTI, Procter & Gamble, Bunge, Estrella, Gallina Blanca, Mondelez International, Unilever, Kellogg's, Pringles, Santa Maria, 3M ir daugeliui kitų.