Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transachema“

Analitikas (-ė)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Jonava - UAB „Transachema“

Darbo pobūdis

  • Nuomos proceso kuravimas valdymo apskaitos atžvilgiu;
  • Remontų analizė;
  • Apyvartumo, pelningumo ir kitų rodiklių analizė;
  • Dalyvavimas įmonės biudžeto rengime;
  • Biudžeto vykdymo, kaštų analizė;
  • Įmonės finansinės situacijos sekimas ir ataskaitų rengimas vadovų komandai bei valdybai;
  • Veiklos rodiklių skaičiavimas, analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų/ekonomikos/matematikos srityje;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis analogiškoje pozicijoje;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti su dideliu duomenų kiekiu, bei interpretuoti gautus rezultatus;
  • Iniciatyvumas ir įžvalgumas detalėms;
  • Geros MS Excel žinios;
  • Gebėjimas bendradarbiauti.

Mes jums siūlome

  • Atvirą bendravimo kultūrą ir draugišką kolektyvą;
  • Papildomų naudų paketą, pagal įmonės lojalumo programą;
  • Galimybę dalyvauti mokymuose tobulėjant.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

UAB „Transachema“ specializuojasi krovinių vežimo geležinkelio transportu srityje. Kompanija turi geležinkelio įmonės (vežėjo) licenciją, geležinkelio kelių statybos ir priežiūros atestatą, geležinkelio riedmenų techninio prižiūrėtojo ir saugos sertifikatus, įgaliojimus geležinkelio transporto eismo saugos srityje.
informacija apie UAB „Transachema“
2053 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1590 €
25% uždirba 1590-1900 €
25% uždirba 1900-2166 €
25% uždirba nuo 2166 €