Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

ANALITIKAS (-Ė)

Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Darbas laboratorijoje su HPLC, CZE, SDS-PAGE, UV/Vis spektrofotometru, ICIEF;
  • Biotechnologinių produktų analizė pagal patvirtintas SDP;
  • Tirpalų ruošimas, laboratorinės įrangos kasdieninė priežiūra, dokumentų pildymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštasis neuniversitetinis chemijos, biochemijos, molekulinės biologijos, genetikos, bioinžinerijos mokslų išsilavinimas;
  • Geros laboratorinės praktikos ar Geros gamybos praktikos reikalavimų žinios;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas savarankiškai rengti ataskaitas ir kitą dokumentaciją;
  • Analitinis mąstymas, sugebėjimas dirbti komandoje bei noras tobulėti;
  • Atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį;
  • Northway grupės darbuotojų skatinimo sistemą;
  • Intelektualią aukštųjų technologijų aplinką.

Northway – naujos kartos privatūs medicinos centrai Vilniuje, Kretingoje ir Klaipėdoje, šiuo metu siūlo tapti mūsų komandos nariu VILNIUJE ir kartu su daugiau nei 400 darbuotojų siekti bendrų tikslų.
Informacija apie NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
823 €
Vid. atlyginimas bruto
266
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Diana Bumelytė