Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Vilniaus degtinė“
More about company »

ANALITIKAS (-Ė)

Vilnius - AB „Vilniaus degtinė“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų ataskaitų rengimas;
  • Gamybinių ir pardavimo savikainų ataskaitų rengimas;
  • Žaliavų pirkimų ataskaitų rengimas;
  • Papildomų ataskaitų rengimas;
  • Dalyvavimas biudžeto rengimo procese;
  • Ataskaitų sistemų (QlikView, excel failai) priežiūra ir tobulinimas.

Reikalavimai

  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel – gebėjimas apdoroti duomenų masyvus ir daryti suvestines);
  • Aukštasis išsilavinimas matematikos/finansų/ ekonomikos/ vadybos srityje;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (kalbėjimas ir rašymas);
  • Iki 1 metų panašaus darbo patirtis.

Privalumai:
  • Darbo su verslo valdymo ir apskaitos programomis patirtis;
  • Darbo su „Axapta“ patirtis;
  • Darbo analitine programa „QlikView“ patirtis;

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą patikimoje tarptautinėje kompanijoje;
  • Tobulėjimo, augimo ir karjeros galimybes;
  • Konkurencingą atlygį.

Prancūzų koncernui „Marie Bizard Wine and Spirits“ priklausanti viena seniausių alkoholinių gėrimų gamintojų Lietuvoje.